УДСБМП-2

Навчально-діючий стенд УДС БМП-2


 


Стенд 05.У7.031.00.000 призначений для вивчення пристрою БМП-2, відпрацювання практичних дій при проведенні технічного обслуговування, а також придбань навичок у відпрацюванні нормативів з технічної підготовки.

 

Даний стенд значно заощадить:
1) Час на підготовку молодого поповнення у придбанні навичок і досвіду механіка-водія, оператора навідника і командира БМП-2;
2) Витрата пально-мастильних матеріалів;
3) Напрацювання моторесурсу бойових машин, що продовжить їх бойовий і технічний стан, зменшить витрати на міжремонтне обслуговування та ремонт.
УДС призначений для експлуатації в класах навчальних підрозділів і військово-навчальних закладах.


Основні технічні дані


Тип діючий.
Живлення стенду від штатних акумуляторних батарей або джерела постійного струму 24V.
Середня витрата палива 49.5 літра за 1 годину роботи двигуна.
Середня витрата мастила 3.0 літра за 1 годину роботи двигуна.
Час роботи двигуна 80 годин на одній заправці палива.
Маса 12500 кг
Габаритні розміри:
довжина 6700 мм
ширина 2995 мм
висота 2450 мм.
                                       
Склад стенду
Навчально-діючий стенд БМП-2.
Комплект ЗІП.
Пульт введення несправностей.
Газовідвід знімний.
Пристосування для відводу відпрацьованих газів від двигуна.
Пристосування для відводу газів від підігрівача.
Стенд складається з корпусу БМП-2 та башти БМП-2, на які встановлені всі системи, механізми, прилади: прицілювання, спостереження та орієнтування.
У корпусі є вирізи (вікна) для поліпшення наочності при вивченні компоновки, пристрою та принципу дії силової установки, силової передачі, ходової частини, водохідного рушія, відкачувающих насосів, електрообладнання, протипожежного устаткування, систем змащення, пневмообладнання, систем захисту від зброї масового ураження.
На вежі встановлені робочі приціли, прилади спостереження, електрообладнання згідно їх комплектації. Озброєння встановлено наведеним до навчального вигляду.
Для поліпшення наочності при вивченні ходової частини на стенді з правого боку корпусу встановлені розрізними: - провідне колесо; - Другий підтримуючий каток; - Третій опорний каток; - Задній амортизатор; - Лінивець з направляючими колесами.
На стенді є діючий двигун і його системи, головний фрикціон, коробка передач, планетарні механізми повороту, зупинкові гальма, приводи подачі палива і силової передачі, електрообладнання зовнішнього та внутрішнього освітлення, дорожньої сигналізації, світлова сигналізація ПАЗ і ППО, електрообладнання вежі, прилади прицілювання, спостереження та орієнтування, приводи наведення, система життєзабезпечення, пневмообладнання.
Для забезпечення можливості багаторазового запуску двигуна і підігрівача до складу стенду входить пристосування для відводу відпрацьованих газів від двигуна і підігрівача та знімні газовідводи.
Для навчання навичкам з виявлення й усунення несправностей в електрообладнанні, до складу стенду входить пульт введення несправностей.
Пульт введення несправностей дозволяє вводити одночасно кілька несправностей.