ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовиниЖитомирський завод Укроборонпрому відремонтував чергову партію бронетехніки для українських армійців

Житомирський завод Укроборонпрому відремонтував чергову партію бронетехніки для українських армійців

 Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод», яке входить до складу Концерну, вчасно та в повному обсязі виконало ремонт партії БМП-2 і БРЕМ-2 та передало їх у Збройні сили України.

 

        

 

Машини пройшли повний цикл капітального ремонту і модернізації відповідно до умов державного контракту. Техніку оснащено новітніми засобами зв'язку, системами спостереження та сучасними приладами освітлення.

Ремонт гусеничної техніки, зокрема БРЕМ-2, є основним профілем підприємства. БРЕМ-2 виконана на базі БМП-1, має протикульовий броньовий захист, хорошу прохідність і маневровість, здатна долати водні перешкоди вплав, оснащена засобами маскування, захисту від зброї масового знищення і ППО, а також озброєна кулеметом, що дає змогу вести вогонь по повітряних і наземних цілях.

 

        

 

Для ремонтно-евакуаційних робіт ця техніка обладнана електрозварювальним устаткуванням, лебідкою, буксирним кронштейном і штангами жорсткої зчіпки. Вантажопідйомні роботи БРЕМ проводить завдяки стріловому поворотному крану з дообладнанням тросами-стяжками, а над дахом розміщена спеціальна платформа з відкидними бортами для перевезення вантажів і запасних частин.

 

                                                                           

Варто додати, що наразі завершено роботи з кінцевого пред'явлення ще однієї партії БРЕМ-2 управлінню державного технічного нагляду Збройних сил України.