ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовиниЖитомирський бронетанковий завод не зменшує обертів

Житомирський бронетанковий завод не зменшує обертів

Державне підприємство "Житомирський бронетанковий завод", яке входить до складу Укроборонпрому, відвантажило Збройним силам України чергову партію БМП-2 в повній відповідності до умов Державного контракту.

 

Відновлені бойові машини в повному обсязі надійшли до місць своєї експлуатації в намічені терміни.

 

«Ми чудово розуміємо свою відповідальність перед країною і армією за свою роботу. Тому фахівці заводу відносяться до цих машин по-особливому, - як до чогось особистого. Всі усвідомлюють, що завтра, в разі потреби, або він, або родич можуть опинитися у складі екіпажу наших «беемпешек», тому від приймання й дефектовки до здавання й відвантаження іде наполеглива і сумлінна робота всього трудового колективу» - розповів директор підприємства Геннадій Гращенков.

 

   

 

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» спеціалізується на капітальному ремонті та модернізації легкоброньованої гусеничної техніки, є надійним партнером і лідером щодо проведення таких робіт в Україні як за кількістю, так і за якістю.

Завод постійно розвивається й освоює нові види продукції. Наразі закінчуються заходи щодо постановки на виробництво корпусів для сучасного вітчизняного бронетранспортера БТР-4.