ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовиниЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2019

ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2019

 

8-11 жовтня в м. Києві  проходить  XVI  МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2019. Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» вже багато років поспіль приймає участь у цій найголовнішій вітчизняній щорічній Міжнародній спеціалізованій виставці засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання.

Виставка «Зброя та безпека» є унікальним інструментом для  розвитку та  поглиблення військової та військово‑технічної співпраці із зарубіжними країнами‑партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, в інтересах забезпечення національної безпеки та оборони і об'єднання навколо ідеї побудови нової сильної  України.

  Цього року підприємство експонує:

Бойові модулі: «СТИЛЕТ» з гарматою 2А42  калібру 30 мм. (або її аналоги), керований оператором безпосередньо в башті та «СТИЛЕТ-М» з аналогічним озброєнням, але  керований оператором дистанційно. Модулі оснащені  сучасною, цифровою, комплексною, багатофункціональною системою керування вогнем.

Модернізований з телевізійним модулем перископічний приціл денного та нічного бачення з вбудованим балістичним обчислювачем і  лазерним далекоміром.

Багатофункціональна універсальна, гусенична броньована, плаваюча бойова машина піхоти БМП-М1, що оснащена  сучасним двигуном Deutz 2013L6 V4, може бути оснащена будь-яким операторним або безоператорним бойовим модулем українського виробництва з сучасною цифровою СУВ.

Іноземні та вітчизняні фахівці, керівництво ДК "Укроборонпром", до складу якого входить ДП "ЖБТЗ", зацікавились і високо оцінили роботу та експонати від підприємства на виставці. Організатори виставки  відмітили ДП "Житомирський бронетанковий завод" дипломом учасника.