ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовиниЗ Днем Збройних Сил України!

З Днем Збройних Сил України!

  
Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» вітає з Днем Збройних Сил України усіх військовослужбовців, ветеранів та кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу!


Збройні Сили України – це нащадки княжих дружинників Київської Русі, безстрашних лицарів часів козаччини та наших дідів та прадідів, що зламали хребет фашистського звіру та звільнили світ від коричневої чуми. І зараз в цей непростий час, коли чергові зайди хижо дивляться на нашу землю, українські воїни дають гідну відсіч сучасним агресорам, являючи собою незламність духу, самовідданість та віру в рідну державу та її майбутнє.
На жаль, не всім довелося повернутися до своїх рідних з вогневих рубежів, тому в першу чергу хотілось би згадати та висловити слова шани і поваги усім тим героям, які віддали свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях...


Ми дякуємо матерям, які виховали справжніх патріотів, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю. Доземний вам уклін та людська шана.


В цей святковий день колектив підприємства сердечно вітає всіх військових зі святом і висловлює щиру вдячність українським військовим, які і сьогодні продовжують стояти на бойових постах, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси країни.


Тож шановні наші захисники, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята!


Бажаємо Вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.
 

Героям Слава!