ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовиниз днем танкістів!

з днем танкістів!

Щорічно у другу неділю вересня в Україні відзначається День танкістів. Це свято присвячено всім, хто служив і служить в механізованих і танкових військах та працівникам танкобудівної галузі.

Сьогодні  українські воїни-танкісти з честю тримають позиції на Сході, демонструючи фантастичний професіоналізм і високу бойову майстерність у відсічі агресору, їм  випала доля боронити Україну від ворога. Ми ж в свою чергу, забезпечуємо їх відремонтованою і модернізованою технікою.

Сьогодні, 6 вересня, на державному підприємстві «Житомирський бронетанковий завод» відбувся урочистий мітинг з цієї нагоди. Відбулось покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям. Працівників привітав В.О. директора Сергій Громов, який подякував заводчанам за сумлінну працю. Як завжди, колектив заводу прийшли привітати гості: заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах, голова Новогуйвинської селищної ради Зоя Гончаренко, Т.В.О. начальника філії1285 ВП МОУ Анатолій Бєлічков. Працівників вітали грамотами, преміями та подарунками.