ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовиниВітання до Дня Танкіста!

Вітання до Дня Танкіста!

 

Шановні воїни-танкісти, ветерани танкових військ та працівники танкобудівної галузі України!

 

Колектив  Державного підприємства «Житомирський бронетанковий завод» на чолі з керівником Геннадієм Гращенковим щиро вітає Вас із професійним святом – Днем Танкіста!

 

Це свято є вдячністю українського народу всім тим, хто у складі підрозділів танкових військ, екіпажів броньованих машин у різні часи карбував героїчну славу та звитягу воїнів-танкістів.

 

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв-танкістів, які віддали своє життя в боротьбі за мир та свободу України, а також щиро дякуємо, шануємо і поважаємо героїв-танкістів, які саме зараз знаходяться на бойових позиціях та кожної миті ризикують життям в районі проведення операції Об’єднаних сил. 

Честь Вам і хвала!

 

Окремо вітаємо із професійним святом працівників танкобудівної галузі України. Завдяки Вашій кропіткій праці, Вашим талантам та прагненню до змін та Перемоги, - наша держава тримає позицію лідера з танкобудування серед провідних країн світу.

 

Бажаємо  Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, сімейного затишку, та невичерпної сили і наснаги на шляху до нових звершень та зміцнені обороноздатності нашої держави.

 

Бережіть себе, рідних та нашу неньку Україну!

 

Слава Україні! Героям слава!