ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовиниВітання до дня Пам’яті та Примирення від Житомирського бронетанкового заводу

Вітання до дня Пам’яті та Примирення від Житомирського бронетанкового заводу

«Війна… Це слово пахне порохом і кров’ю. Війна – це не тільки бої і атаки, це неймовірне напруження людського розуму і м’язів, велика, непосильна робота на фронті і в тилу.

Відомо, що остання світова війна була війною криці і машин, хоча вирішальну роль у ній відіграли люди» - саме так написав про війну Олександр Косенко у своїй восьмій книзі під назвою «І знову броня оживала», присвяченій  Житомирському бронетанковому заводу.

 

Люди – це неймовірний, найцінніший і найважливіший ресурс, як у будь-якій справі та і на будь-якому підприємстві чи виробництві.

Саме тому напередодні вшанування Дня пам’яті та примирення, а також 76-ої річниці від Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, адміністрація та профком державного підприємства «Житомирський бронетанковий завод» щороку вітає учасників бойових дій та учасників війни, які свого часу працювали на підприємстві.

 

Сьогодні, ініціативна група підприємства особисто доставить кожному ветерану вітання у вигляді продуктових наборів, квітів та грошової допомоги, дотримуючись усіх заходів безпеки, як того вимагає епідеміологічна ситуація в області.

 

 

9 травня з нагоди  відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбудуться урочистості «Пам’ятаємо – Перемагаємо!». Підприємством заплановане урочисте покладання квітів до постаменту Танку Т-34, що знаходиться на території Новогуйвинської селищної ради, та безпосередньо приймав участь у боях під час Другої світової війни.

 

Усі бажаючі можуть прийняти участь дотримуючись карантинних обмежень, а саме: використання засобів індивідуального захисту та розташування людей із розрахунку 1 людина на 4 м. Початок заходу о 9 годині 30 хвилин.