ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовиниВіце-прем’єр міністр Олег Уруський у рамках робочої поїздки відвідав Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод»

Віце-прем’єр міністр Олег Уруський у рамках робочої поїздки відвідав Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод»

06 жовтня 2020 року Віце-прем’єр міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, перебуваючи із робочою поїздкою у Житомирській області відвідав державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод».

Під час візиту на підприємство, Віце-прем’єр міністр ознайомився із виробничими потужностями, ходом виробничого процесу, існуючими технологічними можливостями та поточним станом роботи підприємства. Особливу увагу було приділено  вчасному виконанню та якісному ремонту і модернізації техніки, згідно  Державного оборонного замовлення в умовах  пандемії.

Було представлено та обговорено план подальшого розвитку підприємства, основні напрямки діяльності, а також проблемні питання, які наразі існують на підприємстві.

 У складі делегації, були присутні в.о. генерального директора ДК «Укроборонпром» Ігор Фоменко та голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко.