ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовиниРЕФОРМА УКРОБОРОНПРОМУ

РЕФОРМА УКРОБОРОНПРОМУ

1. Чи правда, що у процесі реформи Укроборонпром буде ліквідовано?

 

Так, правда. На зміну Державному концерну “Укроборонпром” буде утворено новий оборонний холдинг.

 

2. Кому належатиме новий оборонний холдинг, утворений замість ДК “Укроборонпром”?

 

Єдиним власником нового оборонного холдингу буде держава Україна.

 

3. Що відбуватиметься з підприємствами, які наразі входять до складу Укроборонпрому, в процесі трансформації?

 

Буквально нещодавно згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1229 зі складу Укроборонпрому було виведено 17 державних підприємств та передано корпоративні права ще 2 акціонерних товариств: 18 – до Фонду держмайна, 1 – до Міноборони. Ці 19 підприємств багато років не вели господарської діяльності, нічого не виробляли та втратили зв'язок з оборонно-промисловим комплексом (ОПК), а тому рішенням Уряду їх було виведено зі складу Концерну.

Таким чином, сьогодні до складу ДК “Укроборонпром” входять 118 підприємств, з яких 21 – на тимчасово окупованій території.

Понад 60 підприємств зі 118-ти, що нині входять до складу Концерну та задіяні у виробництві продукції для потреб армії й мають високий потенціал для розвитку, увійдуть до майбутнього оборонного холдингу.

Ще частина підприємств, які наразі входять до складу Концерну, перейдуть до іншого холдингу – аерокосмічного. Наприклад, якщо до оборонного холдингу увійдуть підприємства військової авіації, то до аерокосмічного – цивільної авіації. Іншими словами, підприємства, які увійдуть до нового оборонного холдингу, працюватимуть передусім над зміцненням обороноздатності України.

Решта підприємств, які втратили своє значення для обороноздатності нашої держави, або припинять своє існування, або будуть передані в управління іншим суб'єктам – Міноборони, Мінстратегпрому, Державному космічному агентству, Фонду держмайна тощо.

 

4. Кому належатимуть підприємства, що увійдуть до складу нового оборонного холдингу?

 

Ці підприємства залишаться у державній власності. Тобто і новий оборонний холдинг, і підприємства, що увійдуть до його складу, належатимуть державі Україна.

Крім того, заборону продавати державні оборонні підприємства, які задіяні у виробництві продукції для потреб української армії, містить і законопроєкт № 3822 “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності”. Цей законопроєкт було ухвалено Верховною Радою України у першому читанні 29 січня цього року та наразі очікується його розгляд і ухвалення в цілому.

 

5. Яку організаційно-правову форму матимуть підприємства, що увійдуть до складу нового оборонного холдингу?

 

Підприємства, що увійдуть до складу нового оборонного холдингу, змінять організаційно-правову форму: із державних унітарних чи казенних підприємств  перетворяться на акціонерні товариства чи товариства з обмеженою відповідальністю. Це передбачено в проєкті закону № 3822 “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності”, який було ухвалено в першому читанні 29 січня цього року, а наразі очікується його розгляд та ухвалення в цілому.

 

6. Навіщо перетворювати всі державні чи казенні підприємства на акціонерні товариства?

 

Тому що така юридична (організаційно-правова) форма, як державна чи казенна, суттєво обмежує розвиток науково-виробничого потенціалу підприємств. Крім того, підприємства з такою юридичною формою практично не сумісні з сучасною світовою економікою та наявною бізнес-практикою. За такої форми конкурувати зі світовими гігантами, які є гнучкими та ефективними у виробництві сучасних видів озброєння та військової техніки (ОВТ), практично неможливо.

Зрештою підприємства у формі акціонерних товариств чи товариств з обмеженою відповідальністю зможуть обмінюватися між собою майном, ресурсами й технологіями, що своєю чергою дасть змогу досягати синергії та кращих результатів у виробництві, модернізації і ремонті ОВТ. Нинішня юридична форма не дає права на їх здійснення.

 

7. Якою буде структура нового оборонного холдингу?

 

Акціонерні товариства чи товариства з обмеженою відповідальністю будуть об'єднані за 6 напрямами у 6 галузевих субхолдингів:

●      Субхолдинг “Військовий авіаремонт”

●      Субхолдинг “Бронетехніка”

●      Субхолдинг “Радарні системи”

●      Субхолдинг “Морські системи”

●      Субхолдинг “Високоточне озброєння”

●      Субхолдинг “Боєприпаси та спецхімія”

 

8. Якою буде роль нового оборонного холдингу, що прийде на зміну ДК “Укроборонпром”?

 

Новий оборонний холдинг, що прийде на зміну ДК “Укроборонпром”, виконуватиме роль корпоративного центру, “стратегічного архітектора” усієї реформи. Холдинг візьме на себе лідерство в усіх організаційних перетвореннях, здійснюватиме контроль та нестиме відповідальність за реалізацію стратегії, бізнес-планів, виконання встановлених правил та політик.

 

9. Що означає корпоратизація підприємств Укроборонпрому, про яку наразі звідусіль говорять?

 

Реформа Укроборонпрому передбачає запровадження сучасної системи управління державними підприємствами ОПК. Цю систему створено відповідно до міжнародних стандартів Організації економічного співробітництва та розвитку – прозорості, підзвітності, незалежному врядуванні, контролі. Врешті-решт це і зветься корпоратизацією.

 

10.  Чим модель корпоративного управління державними підприємствами ОПК краща за ту, що є зараз?

 

Корпоратизація дасть змогу створити на 100% нову сучасну оборонно-промислову компанію (холдинг), яка буде:

●      підзвітна єдиному акціонеру – державі;

●      відкрита для інвесторів і трансферу технологій;

●      прогнозована для партнерів;

●      ефективна в управлінні;

●      надійна для створення озброєння та військової техніки;

●      убезпечена від корупційних ризиків і прямого політичного впливу.

Крім того, управління новим оборонним холдингом здійснюватиметься через незалежну Наглядову раду. До складу Наглядової ради увійдуть незалежні члени, кількість яких повинна становити не менше однієї третини.

 

11. Що буде із працівниками підприємств-учасників у процесі трансформації ДК “Укроборонпром”?

 

Законопроєкт № 3822 “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності” містить гарантію, що в процесі перетворень підприємств на акціонерні товариства чи товариства з обмеженою відповідальністю робочі місця буде збережено.

 

 12. Чи правда, що законопроєкт № 3822 “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності” дає можливість створювати спільні підприємства з вітчизняними та/чи іноземними партнерами?

 

Так, правда. Відповідно до законопроєкту справді дозволяється створювати спільні підприємства з українськими та/чи іноземними партнерами. Це своєю чергою дасть змогу залучати прямі (у тому числі іноземні) інвестиції у розвиток науково-дослідної та виробничої бази підприємств оборонно-промислового комплексу.

 

 13. Чи вирішує реформа Укроборонпрому проблему з надлишковими та непрофільними активами підприємств-учасників? Активами, що не задіяні у виробництві, модернізації чи ремонті ОВТ, але потребують коштів на їх утримання.

 

Так, вирішує. Законопроєкт № 3822 “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності” дає змогу підприємствам відчужувати нерухоме майно, що понад 3 роки не задіяне  у виробництві і його використання не планується. Це забезпечить підприємствам додатковий фінансовий ресурс на власний розвиток, модернізацію виробництва, фінансування їхніх науково-технічних розробок, інноваційної діяльності.

Крім того, кошти від реалізації надлишкового та непрофільного майна державних підприємств ОПК будуть направлені винятково на розвиток підприємств і не зможуть виводитися з галузі.

 

14. Які ще переваги реформи Укроборонпрому?

 

Відбудеться оздоровлення підприємств Концерну на всіх рівнях – фінансовому, соціальному, виробничо-технологічному.

Кожне акціонерне товариство чи товариство з обмеженою відповідальністю в результаті трансформації матиме сучасні методи управління, які убезпечать від корупційних ризиків, конфлікту інтересів та прямого політичного впливу.

 

 15.Чи є ризики для реформи державних оборонних підприємств під час війни?

 

Усі можливі ризики трансформації підприємств державного ОПК під час війни враховані. Законопроєкт № 3822 “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності” передбачає  забезпечення безперервної виробничої діяльності підприємств на період реорганізації.