ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовиниПідбиття підсумків роботи підрозділів безпеки бронетанкових підприємств ДК «Укроборонпром» за I півріччя 2021 року

Підбиття підсумків роботи підрозділів безпеки бронетанкових підприємств ДК «Укроборонпром» за I півріччя 2021 року

 Управління координації безпеки підприємств Державного концерну «Укроборонпром» провело захід з підбиття підсумків роботи підрозділів безпеки бронетанкових підприємств Концерну в I півріччі 2021 року. Захід відбувся 30 липня на базі Житомирського бронетанкового заводу.

 

   

 

Разом з керівниками безпеки підприємств майбутнього бронетанкового об’єднання були проведені практичні заняття з організації системи безпеки ДП «ЖБТЗ». Їхня мета – формування єдиних підходів до розбудови системи безпеки підприємства та пошук ефективних рішень завдяки обміну позитивним досвідом учасників. У заході взяли участь керівники відповідних підрозділів 14 підприємств.

 

            

Варто додати, що за результатами функціонального аудиту, який Концерн провів у травні-червні поточного року, організація системи безпеки Житомирського БТЗ була визнана однією з найкращих серед бронетанкових підприємств Укроборонпрому, що посприяло обранню заводу місцем для підсумкової наради та практичного семінару.