ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовиниНавчання управлінців підприємства

Навчання управлінців підприємства

 

20 квітня 2017 року на  Державному підприємстві «Житомирський бронетанковий завод», що входить до ДК «Укроборонпром», розпочнеться шестимісячна програма корпоративного навчання керівного складу,  організована бізнес-школою «Міжнародний інститут бізнесу». МІБ кваліфікований ДК «Укроборонпром» в якості провайдера корпоративного навчання.

Майбутня програма буде проходити в корпоративному форматі МВА-програми. Навчання пройде для групи провідних управлінців підприємства і  передбачає програму з 6 модулів та буде охоплювати всі функціональні сфери бізнесу: фінанси, маркетинг, бізнес-право, управління проектами, HR-менеджмент і корпоративна культура, логістика, стратегічне управління. В ході навчання учасники програми освоять найсучасніші управлінські, аналітичні та стратегічні інструменти, які допоможуть в реалізації корпоративної стратегії компанії. Ця програма спеціально розроблена для підприємств-учасників ДК «Укроборонпром» провідними викладачами-практиками Міжнародного інституту бізнесу з урахуванням специфіки діяльності даних підприємства.

Метою такого специфічного навчання є створення конкурентної переваги підприємства серед подібних на ринку, а саме:

• Послідовний і комплексний організаційний розвиток компанії

• Формування функціональних систем управління

• Удосконалення індивідуальної результативності

• Підвищення ефективності роботи персоналу

Освіта для менеджерів оборонно-промислового комплексу дозволить підвищити професійний рівень та використати його для подальшого розвитку оборонних підприємств бо вона орієнтована на специфіку та потреби оборонно-промислового комплексу, дозволить охопити питання адміністрування бізнесу, управління проектами, фінансами та людськими ресурсами, управлінської ефективності, тощо. Дозволить застосувати в українській оборонній промисловості передові західні підходи в управлінні підприємствами та підвищити ефективність управлінських рішень.   

Тому керівництво прийняло рішення про інвестування в освіту – інвестування в майбутнє підприємства, щоб  співробітники змогли розвинути свої компетенції в сфері операційного менеджменту, управління командами і складними проектами, а також підвищити персональну ефективність, отримуючи нові теоретичні знання, практичні навички, інструменти для прийняття ефективних рішень в сфері управління.

Кінцева мета навчання -  систематизація підходу в роботі – починаючи з моменту ідеї, ефективності проекту, прибутку від певної розробки чи модернізації техніки, закінчуючи просуванням на вітчизняному  чи зарубіжних ринках.