ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовиниНа Житомирському бронетанковому заводі розпочато серійне виробництво корпусів для БТР-4Е

На Житомирському бронетанковому заводі розпочато серійне виробництво корпусів для БТР-4Е

Державне підприємство "Житомирський бронетанковий завод" (ЖБТЗ) розпочало серійне виготовлення корпусів для українських броньованих машин БТР-4Е. Цьому передували відповідні кваліфікаційні випробування за участі представників Міністерства оборони України та Концерну.

 

За результатами випробувань підприємство підтвердило спроможність якісно та в задані терміни виробляти цей вид продукції. Наразі на ЖБТЗ тривають роботи з розширення виробничої бази для того, щоб до кінця поточного року передати Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова (ХКБМ) вісім корпусів для подальшої комплектації необхідними системами, вузлами та агрегатами.

 

Бронетранспортер БТР-4Е – це вітчизняна розробка сучасної, броньованої, колісної, чотиривісної, бойової машини, здатної плавати, на базі якої створено ціле сімейство машин: командирська, командно-штабна, медична, ремонтно-евакуаційна тощо. На виготовленні цієї техніки для потреб війська та Національної гвардії України спеціалізується ХКБМ.

 

Зазначимо, що наочно побачити бронетранспортер БТР-4Е на головній площі Житомира містяни мали нагоду 14 жовтня в рамках святкування Дня захисників і захисниць України.