ГОЛОВНАМЕДІА-ЦЕНТРНовини

Новини

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» (ЖБТЗ), яке входить до складу Укроборонпрому, відвантажило Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова перший серійний корпус для плавучого бронетранспортера БТР-4Е з покращеними водохідними характеристиками.

Детальніше

Державне підприємство "Житомирський бронетанковий завод" (ДП «ЖБТЗ»), яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», успішно провело капітальний ремонт та модернізацію партії БМП-2 і БРЕМ-2 й відвантажило їх українським армійцям.

Детальніше

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» вітає з Днем Збройних Сил України усіх військовослужбовців, ветеранів та кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу!

Детальніше

Державне підприємство "Житомирський бронетанковий завод" (ЖБТЗ) розпочало серійне виготовлення корпусів для українських броньованих машин БТР-4Е. Цьому передували відповідні кваліфікаційні випробування за участі представників Міністерства оборони України та Концерну.

Детальніше