ГОЛОВНАПРО НАС

Про нас

«Житомирський бронетанковий завод», спеціалізується на капітальному ремонті та модернізації бронетанкового озброєння та техніки (далі —БТОТ): БМП-1 та БМП-1М, БМП-2 та БМП-2К, БМД-1, БМД-2, ГМ-575, ГМ-568, ГМ-578, БРЕМ-2, БТР-50ПК,БТР-Д, БРДМ-2. Підприємство також виконує капітальний ремонт окремих агрегатів та вузлів зазначеної техніки (зокрема, дизельних двигунів УТД-20, 5Д20-240, В-2 та В-6, В2-500, В-55, ЯМЗ-236/238/240), виготовленні запасних частин до БТОТ, нестандартного та паркового обладнання для військ і ремонтних заводів.

Не дивлячись на спад ринку гусеничної бронетехніки, даний ринок має достатні обсяги для того, щоб Підприємство могло в осяжному майбутньому отримувати замовлення на капітальний ремонт та модернізацію БМП-1/2, БМД-1/2 та інших моделей гусеничної бронетехніки.

На даний час Підприємство відчуває високу залежність від замовлень на ремонт та модернізацію гусеничних бойових машин (бойових машин піхоти та десанту), що є предметом його спеціалізації. При цьому, протягом останніх років обсяги замовлень та завантаження виробничих потужностей Підприємства скорочується.

 

Проведений аналіз діяльності Підприємства дозволяє зробити наступні висновки стосовно його поточного

стану та перспектив розвитку.

1. Підприємство має достатній рівень ліквідності та фінансової стійкості для здійснення безперебійної діяльності, володіє розвиненою виробничою базою та кваліфікованими кадрами.

2. Існуюча організаційна структура Підприємства є раціональною: адміністративні, виробничі та допоміжні  підрозділи мають достатній досвід роботи на внутрішньому ринку України.

3. Технологічні процеси Підприємства потребують удосконалення з метою поліпшення якості продукції військового призначення, розширення асортименту, освоєння виробництва комплектуючих виробів, які в даний час доводиться закуповувати.

4. Зручне розташування Підприємства дозволяє розширювати виробництво, збільшувати обсяги та асортимент продукції, що випускається.

 

Підприємство планує до 2016 року вийти на наступні річні показники обсягів діяльності:

-   виконання ремонту та модернізації близько 65 бойових машин;

-   виробництво та реалізація до 10 окремих бойових модулів;

-   чистий дохід від реалізації продукції — 213 млн. грн.;

-   чистий прибуток Підприємства — 52 млн. грн.

 

В теперішній час, підприємство є одним з провідних українських підприємств, що здійснює капітальний ремонт та глибоку модернізацію гусеничної бойової техніки (бойові машини піхоти та десанту), здійснює ліцензоване виробництво сучасних бойових модулів для БМП та планує відкриття нового напрямку діяльності — капітальний ремонт та складальне виробництво колісних бойових машин (зокрема, бронетранспортерів).